HER YAŞIN BİR GÜZELLİĞİ VAR.

5 YAŞ VE ÜSTÜ BMW MODELLERİNE SERVİS VE BAKIM AYRICALIĞI.

KAMPANYA HER YAŞIN BİR GÜZELLİĞİ VAR.

HER YAŞIN BİR GÜZELLİĞİ VAR.

5 YAŞ VE ÜSTÜ BMW MODELLERİNE SERVİS VE BAKIM AYRICALIĞI.

5 yaş ve üstü BMW otomobiliniz için motor yağı, parça ve işçilikte %30 indirim fırsatı 31 Aralık’a kadar 'da sizi bekliyor. Detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki formumuzu doldurun; biz sizi arayalım.


SERVİS RANDEVU FORMU.

Borusan Otomotiv Grubu'nun X
Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş. BMW AG Jaguar Land Rover Ağaçlı Oto AU Otomotiv Badıllı Oto BemCar Bahçeşehir Beyhan Oto Borusan Oto Adana - Mersin Borusan Oto Avcılar Borusan Oto Balgat Borusan Oto Bodrum Borusan Oto Çorlu Borusan Oto Esenboğa Borusan Oto Gaziantep Borusan Oto İstinye Borusan Oto Vadi Burmot Dinamik Oto Ege Servis Erenler Otomotiv ER-Güleryüz Etkili Servis Ataşehir Evo Maslak Gül-Al Ildırar Otomotiv İnciroğlu Otomotiv İstanbul Oto Koçtürk Otomotiv Kosifler Oto Antalya Kosifler Oto Bağdat Caddesi Kosifler Oto Bostancı Kosifler Oto Samsun Köprülü Oto MSC Otomotiv Musluoğlu Oto Çamlıbel Oto Sömer Otomol İzmir Otomol Merter Özgörkey Otomotiv Özgür Oto Öztorun Oto Piyalepaşa Otomotiv Sandıkçı Oto Teknik Oto 1 Bursa Ovaakça Şubesi Teknik Oto Bursa 1 – Ovaakça Teknik Oto Bursa 2 – Nilüfer Teknik Oto Bursa 3 Teknik Oto Eskişehir Trend Oto Üçler Otomotiv
, bana özel fırsat ve ayrıcalıklar sunarak, kişisel verilerimi Aydınlatma Metni kapsamında işlemesini ve hizmet ilişkisi içerisinde olduğu taraflar ile paylaşmasını kabul ediyorum.

Formu göndermeden önce bir kez daha düşünmek ister misiniz?
Seçim yapmanız ürün ve hizmetlerimizi size göre özelleştirmemizi ve size uygun kampanya çalışmaları yapabilmemizi sağlarken, seçim yapmamanız sadece Aydınlatma Metni kapsamında faaliyetlerimize devam etmemizi sağlar.

Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.'nin, paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime tercih ettiğim kanallardan özel kampanyalar için ileti göndermesini kabul ediyorum.

E-posta :

SMS/MMS :

Telefon :

(*) işareti olan alanlar zorunludur.

* Trafiğe çıkış tarihi 16.11.2015 ve öncesinde olan otomobiller kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanya 16 Kasım - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyada otomobilinize özel tanımlanmış indirim oranı başka bir kampanya ile birleştirilemez. Borusan Otomotiv kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

AYIN ÖZEL TEKLİFLERİ.

BMW Au Otomotiv güncel satış ve servis kampanyalarını keşfedin.

AU OTOMOTİV.

Ankara Etimesgut BMW Yetkili Servisi

Bahçekapı Mah. Sanayi Bulvarı No:10 - Etimesgut / Ankara

Çalışma Saatleri

Servis

H.içi : 08:30 - 18:00
Cmt : 08:30 - 18:00
Yol tarifi alın