İKİNCİ EL BMW'NİZE
İKİ YENİ AVANTAJ.

ÜCRETSİZ CHECK UP VE PARFÜM KİTİ.

KAMPANYA İKİNCİ EL BMW'NİZE<BR>İKİ YENİ AVANTAJ.

İKİNCİ EL BMW'NİZE
İKİ YENİ AVANTAJ.

ÜCRETSİZ CHECK UP VE PARFÜM KİTİ.


2024 yılı içerisinde satın aldığınız 2015-2021 model BMW otomobilinizle 31 Aralık 2024 tarihine kadar Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri’ni ziyaret edin; ücretsiz check-up hizmetimizden yararlanın. Ücretsiz check-up hizmeti sonrası araç koku kiti de hediye. Bu kampanyadan faydalanmak için randevu talebinizi iletip otomobilinizi servise getirmeniz yeterli.


SERVİS RANDEVU FORMU.

Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Rıza Metni

Tercihiniz uyarınca bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizi, sizi daha iyi tanıyabilmek ve size özel fırsatlar sunmak için işliyor olacağız. Örneğin, eğitim durumunuz, mesleğiniz, ilgi alanlarınız uyarınca size özel fırsatlar tasarlamamızı ve sunmamızı isterseniz bu bilgilerinizi işliyor ve size özel fırsat/hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Bizimle bu kapsamdaki kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda olmadığınızın belirtmek isteriz.
Kişisel verilerinizi aşağıda belirtilen kapsamda işleyebilmemiz için rıza vermek isterseniz kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

- İşlenmesi İstenen Kişisel Veriler: Ürün/hizmetlerimize ilişkin tercih, beğeni ve kullanım alışkanlıklarınız ile ilgi alanlarınız; sizinle olan ilişkimiz kapsamında sağladığınız müşteri işlem bilgileriniz; satın alınan ürün, hizmet süreçlerinde veya anket ve kampanyalarımızda sağladığınız pazarlama bilgileriniz; mesleğiniz; medeni durumunuz, eğitim durumunuz; kimlik ve iletişim bilgileriniz, bize sağladığınız kişisel verilerinizin analizi sonucunda elde edilen verileriniz.

- Verilerin İşlenme Amaçları: Ürün/hizmetlerimize dair deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek; profilleme, segmentasyon ve pazarlama analizleri süreçlerini yürütmek; müşterilerimizin ihtiyaç, tercih ve ilgi alanlarını anlamak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına, tercihlerine ve ilgi alanlarına uygun ürün/hizmetleri sunmak; pazarlama stratejilerimizi belirlemek ve pazarlama faaliyetlerimizin etkinliğini ölçmek.

- Verilerin Faaliyet Kapsamında Aktarılacağı Taraflar: Yukarıdaki aynı amaçları gerçekleştirebilmek için destek ve hizmet aldığımız tedarikçiler, iş ortaklarımız, grup şirketlerimiz ve üreticiler.Kişisel verilerinizi yukarıdaki Rıza Metninde belirtilen kapsamda işlememizi onaylıyor musunuz?


Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.'nin tanıtım ve kampanyalarından haberdar olmak için ileti almak ister misiniz?

(*) işareti olan alanlar zorunludur.

• Kampanya 1.1.2024-31.12.2024 tarihleri arasında satın alınmış olan 2015 -2021 model arası ikinci el tüm BMW marka otomobilleri kapsar. Söz konusu otomobillerin, 31.12.2024 tarihine kadar, servis randevusu alarak Borusan Otomotiv BMW yetkili servislerini ziyaret etmesi halinde, bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz check-up hizmeti sağlanacak ve check-up kontrolü yapılan otomobil için bir adet araç koku kiti hediye edilecektir. Kampanya süresince her bir otomobil anılan hizmet ve hediyeden bir kez yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında sağlanabilecek olan ücretsiz check-up hizmeti belirli parçaların kontrolünü sağlamaya yönelik olup anılan hizmet konusunda detaylı bilgi almak için 0850 252 10 10’u arayabilirsiniz. Kampanya kapsamında sağlanacak hizmet ve avantajlar, Borusan Otomotiv tarafından otomobile tanımlanmış özel bir indirimle veya maliyeti Borusan Otomotiv tarafından karşılanan başka bir kampanya ile birleştirilemez ve birlikte uygulanamaz. Borusan Otomotiv kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı dilediği zaman sonlandırma hakkını saklı tutar.

AYIN ÖZEL TEKLİFLERİ.

BMW Au Otomotiv güncel satış ve servis kampanyalarını keşfedin.
İKİNCİ EL BMW'NİZE<br>İKİ YENİ AVANTAJ.
İKİNCİ EL BMW'NİZE
İKİ YENİ AVANTAJ.

ÜCRETSİZ CHECK UP VE PARFÜM KİTİ.

AU OTOMOTİV.

Ankara Etimesgut BMW Yetkili Servisi

Bahçekapı Mah. Sanayi Bulvarı No:10 - Etimesgut / Ankara

Servis : 0312 278 42 22
Fax : 0312 278 06 11
E-Posta (Satış) : info@auotomotiv.com.tr
Çalışma Saatleri

Servis

H.içi : 08:30 - 18:00
Cmt : 08:30 - 18:00

*BMW Yol Yardım Hattı'na haftanın 7 günü 24 saat 444 22 99'dan ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın